بازار خرید قیسی اصل در ایران

قیسی اصل در بازار چه قیمتی است؟ فروشنده های عمده در بازار خرید قیسی اصل در ایران، محصولات خود را به صورت آنلاین در سایت ها و فروشگاه های معتبر اینترنتی عرضه می دارند. قیسی یا همان زردآلوی خشک شده با طعم ترش و ملسی که دارد علاوه بر مصارف خوراکی از جنبه درمانی نیز مد نظر قرار می گیرد. به همین سبب مورد توجه پزشکان طب سنتی قرا می گیرد و بازار خرید پر رونقی را در سراسر کشورمان رقم زده است. بازار های خرید پر رونق این محصولات سبب شده تا تولید کنندگان در صدد تولید عمده آن ها برآیند و بتوانند پاسخگوی نیاز خریداران شوند .

بازار خرید قیسی اصل در ایران

قیسی اصل

قیسی اصل

زرد آلو خشک شده یا قیسی اصل در سایزهای مختلف و در رنگ های تیره و قهوه ای روشن به بازار عرضه می شوند. قیسی با کیفیت دارای ویژگی های از جمله اندازه و درشتی مناسب و همچنین دارای رنگ قهوه ای روشن است.

قیسی علاوه بر این که از نظر خوراکی به عنوان یک خشکبار پر مصرف شناخته می شود در طب سنتی نیز مور توجه پزشکان زیادی قرار می گیرد. زیرا این محصولات دارای ویتامین ها و مواد معدنی بسیار است که می تواند برای قسمت های مختلف بدن انسان مفید واقع شود.

خواص و فواید قیسی اصل، بسیار متعدد و شامل موارد زیر می باشد:

 • تقویت استخوان بدن
 • افزایش اشتها
 • تنظیم فشار خون
 • کاهش کلسترول خون
 • تسکین درد مفاصل
 • موثر در درمان سرفه و سرما خوردگی

زردآلو از جمله میوه های تابستانی است که به سرعت در هئای گرم خراب می شود. به همین منظور اکثرا سعی می کنند این میوه را به صورت فراورده های متعدد چون قیسی که خشک شده میوه است در آورند. همه خواصی را که در قسمت قبل ذکر کردیم در زردآلو تازه وجود دارد که در قیسی برشمردیم.

قیمت قیسی اصل

قیمت قیسی اصل

قیسی با توجه به مصارف مصرفی متعددی که دارد در بازار دارای طرفداران پر و پا قرصی می باشد. این محصول تولیدی مناطق شمال شرق کشور بزرگ ایران است. قیمت و کیفیت این محصول با توجه به شرایط آب و هوای این مناطق و همچنین میزان بار دهی درختان زرد آلو قیسی در هر سال مشخص می گردد.

قیسی اصل عرضه شده به بازار از جنبه های متفاوتی مورد بررسی قرار می گیرد به نوعی که در وهله آخر می توان قیمت این محصول را از روی رنگ و سایز آن مشخص نمود.

شرکت های تولید کننده قیسی اصل هر کدام ویژگی های منحصر به فردی را برای محصولات خود دارند که این عوامل تعیین کننده قیمت ها می باشد.

در این قسمت می خواهیم عوامل موثر بر قیمت ها را ذکر کنیم که در انتخاب مشتریان هم تاثیر بسیار می گذارد. عوامل مورد نظر به قرار زیر است:

 • بسته بندی قیسی اصل
 • نحوه عرضه قیسی اصل
 • وزن بسته بندی قیسی اصل
 • شرکت تولید کننده قیسی اصل
 • شهر تولید کننده زردآلو

عرضه و پخش بهترین نوع قیسی

عرضه و پخش بهترین نوع قیسی

قیسی را در زمره میوه های خشک شده قرار می دهند که به منظور دسترسی در فصول غیر چون زمستان و پاییز این محصولات را تولید می کنند. عرضه و پخش بهترین نوع قیسی در بازار اغلب به طور عمده انجام می شود، زیرا این محصولات با توجه گسترده مشتریان مواجه هستند که در سراسر کشور برای رفع احتیاجات خود اقدام می کنند.

لازم به ذکر است که میوه زردآلو در فصل تابستان در دسترس است که کشاورزان برای این که از خراب شدن میوه خود جلوگیری کنند و در دیگر فصول از خواص این میوه بهره مند شوند اغلب میوه ها را به صورت خشک شده در می آورند که به آن قیسی می گویند.

میوه زرد آلو در زمینه های متعدد مورد توجه قرار می گیرد و در طب سنتی از قسمت های دیگر میوه نیز استفاده می شود. بنابراین نتیجه گیری می کنیم که استفاده از میوه، برگ و ریشه گیاه این محصول رایج و متداول است.

امروزه با افزایش سطح آگاهی افراد در زمینه قیسی و دیگر دارو های گیاهی مصرف دارو های شیمیایی با طور چشمگیری کاهش پیدا کرده است و همین امر سبب شده اثرات سوء دارو های شیمیایی در بدن کم شود.

ارزانترین نوع قیسی در بازار

ارزانترین نوع قیسی در بازاردر موقع خرید قیسی در بازار متوجه می شویم که این محصولات در نمونه های متفاوتی هستند که هر کدام از آن ها قیمت مشخص شده ای دارند. ارزانترین نوع قیسی در بازار ارائه می گردد تا مشتریان با هر شرایط اقتصادی برای رفع نیاز های خود اقدام کنند.

خواص قیسی بسیار است زیرا طبع زرد آلو قیسی بر اساس تجربه های طب سنتی، سرد و خشک می باشد. و به همین سبب در درمان های سنتی نقش مهمی را ایفا می کند و می تواند اثرات دارو های شیمیایی را در بدن ما کاهش دهد.

نحوه استفاده از قیسی را خوب است بدانیم تا بتوان از خواص بی نظیر شان بهره برد.به عنوان مثال در طب سنتی از این محصول به صورت جوشانده شده برای درمان امراض مختلف استفاده می گردد.

یکی دیگر از قابلیت های مصرفی قیسی در طب سنتی به این صورت است که مصرف این محصول به همراه خورش های سنتی و به عبارتی قیسی پلو اعمال می شود. استفاده از این غذا مانع از افزایش غلظت خون و بالا رفتن فشار خون در افراد می شود که خود یک مزیت بسیار عالی محسوب می ردد.

سفارش قیسی به صورت عمده

سفارش قیسی به صورت عمدهسفارش قیسی عمده و کلی وقتی انجام می شود مزیت های بسیاری را به همراه دارد. زیرا با این شیوه خریداران می توانند محصولات را با نرخ ارزان تری تهیه کنند و همچنین تولید کنندگان زودتر به سود ایده آل دست پیدا می کنند و خط تولید خود را فعال تر می نمایند.

سفارش قیسی را به طرق مختلفی می توان انجام داد. زیرا تولید کنندگان خدمات گسترده ای را در این زمینه ارائه می دهند تا کار را برای مشتریان خود راحت تر کنند.

برای خرید قیسی برخی از مشتریان به اینترنتی دسترسی دارند که با استفاده از فروشگاه های  آنلاین می توانند برای معامله اقدام کنند. در این میان افرادی هستند که به اینترنتی دسترسی ندارند و ترجیح می دهند به صورت حضوری برای خرید محصولات رجوع کنند که در این جا نقش مراکز خرید و نمایندگی های فروش روشن می شود.

در شهر های مختلفی از کشورمان امکان سفارش قیسی ها وجود دارد و افراد می توانند با در نظر گرفتن قیمت محصولات آن ها را خریداری کنند. یکی از مواردی که در انتخاب خریداران تاثیر بسیار دارد نحوه عرضه محصولات است که اغلب به دو شکل بسته بندی و فله انجام می شود. بیشتر مشتریان ترجیح می دهند قیسی بسته بندی شده را برای رعایت بهداشت تهیه کنند.

خرید آنلاین بهترین قیسی

خرید آنلاین بهترین قیسیبرای تهیه قیسی در بازار روش های مختلفی تدارک دیده می شود که از جمله این موارد خرید انلاین بهترین قیسی می باشد. با پیشرفت علم و تکنولوژی اکثر مشتریان حرید آنلاین را بر خرید سنتی در بازار های شهری ترجیح می دهند.

خرید اینترنتی قیسی با کمک فروشگاه های آنلاین و سایت های اینترنتی انجام می شود که افراد می توانند در زمانی کوتاه برای رفع نیاز های خود اقدام کنند. افراد قبل از هر کاری می توانند محصولات را با این خدمات مشاهده کنند و مشخصات شان را به خصوص قیمت ها در نظر بگیرند و انتخابی معقول داشته باشند.

بعد از انتخاب مشتریان در هر تناژی که بخواهند می توانند محصولات را سفارش دهند و تنها با یک کلیک در درب فروشگاه و یا منزل خود تحویل بگیرند. با این کار مراجعات به بازار های شهری کاهش پیدا می کند و علاوه بر این خریداران می توانند با پرداخت هزینه کمتری نیاز خود را بر طرف کنند.

یکی دیگر از مزایای خرید آنلاین کم شدن قیمت ها به نفع خریداران است زیرا در این معاملات واسطه ای نیست که قیمت ها را افزایش دهد.

صادرات قیسی به قیمت کارخانه

صادرات قیسی به قیمت کارخانهبازار خرید و فروش قیسی در کشور ما داغ داغ است و علاوه بر فروش در داخل کشور شاهد صادرات قیسی به قیمت کارخانه هستیم. وقتی محصولات با قیمت کارخانه ارائه شوند مشتریان بیشتری جذب می گردد زیرا نرخ محصولات ارزان تر تمام می شود.

صادرات قیسی در بین روش های مختلف فروش از همه سود دهی بیشتری دارد زیرا شرکت های بازرگانی محصولات را با قیمت بالاتری در دسترس کشور های متقاضی قرار می دهند که این امر به نفع تولید کنندگان می باشد.

در این میان کشور های زیادی هستند که در صدد تهیه قیسی های ایرانی بر می آیند و اغلب محصولات را به صورت بسته بندی شده خریداری می کنند تا مشتریان از نظر نکات بهداشتی اطمینان کامل داشته باشند.

شرکت تولیدی انواع قیسی

شرکت تولیدی انواع قیسیشرکت تولیدی انواع قیسی در کشور ما بسیار فعال است زیرا یا تولید عمده زردآلو در مناطق مختلف مواجه هستیم. این شرکت ها به منظور افزایش طول عمر میوه ها و در دسترس قرار دادن محصولات زردآلو ها را به صورت خشک شده در می آورند.

کارخانه تولیدی قیسی بعد از طی مراحل تولید یا به صورت بسته بندی و یا به صورت فله محصولات را وارد بازار می کنند و برای آن ها قیمت مشخص شده ای را تعیین می کنند تا مشتریان آن ها را خریداری کنند.

پرفروش ترین نوع قیسی نمونه های بسته بندی شده است که در اوزان متفاوت چون 300، 500، 700 و 1000 گرمی عرضه می شود و مشتریان از بهداشت و نظافت شان اطمینان کامل دارند.

پخش قیسی در تهران

پخش قیسی در تهرانپخش قیسی در تهران و در شهر های دیگر کشورمان به طور عمده انجام می شود و همین امر سبب می شود دیگر کمبودی برای این محصولات در بازار کشورمان احساس نشود.

قیسی در تهران با وجود طرفداران زیاد توانسته برای تولید کنندگان سود های کلانی را ایجاد کند و همین امر زمینه را برای تولید عمده فراهم می آورد. انجام معاملات در این شهر به صورت حضوری و غیر حضوری انجام می شود که افراد با توجه به شرایط دسترسی خود اقدام به خرید می کنند.

بازار بزرگ قیسی در تهران می تواند نیاز دیگر شهر های ایران را بر طرف کند زیرا بازار های این شهر تامین کننده عمده است که در صدد رفع احتیاجات دیگر شهر ها بر می آید. محصولات مورد نظر را می توان در درجه های کیفی متفاوت تهیه کرد که با قیمت های متفاوت عرضه می گردند.

نمایندگی فروش قیسی در کشور

نمایندگی فروش قیسی در کشورنمایندگی فروش قیسی در کشور نقش مهمی در معاملات دارد و می توان در بازار های شهری نیاز اکثر مراکز خرید و خشکبار فروشی ها را بر طرف کند.

نمایندگی های مورد نظر در شهر های مختلفی وجود دارد که نمونه ای از این موارد نمایندگی قیسی در مشهد و نمایندگی قیسی در تبریز نمونه ای از این موارد می باشد.

محصولات مورد نظر در این شهر ها به طور عمده به فروش می رسد که با این وجود محصولات با نرخ ارزان تری در دسترس خریداران قرار می گیرد که همین امر سبب جلب توجه مشتریان بسیار می شود.

خریداران اصلی که به نمایندگی های فروش برای تهیه قیسی ها مراجعه می کنند مراکز خرید است که در اکثر شهر های ایران وجود دارد و این مراکز می توانند نیاز خشکبار فروش ها و فروشگاه های بین شهری را بر طرف کنند.

بزرگترین وارد کننده قیسی در ایران

بزرگترین وارد کننده قیسی در ایرانقیسی علاوه بر این که در کشور ما توسط شرکت های تولیدی متعدد آماده فروش می شود توسط بزرگترین وارد کننده ها در بازار کشورمان عرضه می گردد.

مشخصات قیسی خواب قیسی را اگر بخواهید باید بگوییم از جمله محصولات وارداتی هستند که در مرغوب ترین بسته بندی ها در اندازه های درشت و عالی در دسترس خریداران قرار می گیرد.

محصولات وارداتی از نظر قیمتی با تولیدات داخل تفاوت دارد زیرا این محصولات هزینه های گمرکی را متحمل می شوند که سبب افزایش قیمت شان می شود. لازم به ذکر است که محصولات مورد نظر به سبب سطح کیفی عالی مورد استقبال مشتریان زیادی قرار می گیرد.

فروشگاه های معتبر قیسی در کشور

فروشگاه های معتبر قیسی در کشورفروشگاه های معتبر قیسی در کشور ما بسیار هستند که فعالیت های خود را به طور گسترده در شهر های مختلف انجام می دهند. این فروشگاه ها برای این که بتوانند نیاز های مصرف کنندگان را بر طرف کنند اغلب به مرکز خرید قیسی رجوع می کنند.

مراکز خرید مورد نظر از نمایندگی هایی که شرکت های تولید کننده ایجاد می کنند محصولات را تهیه می کنند و اغلب از این طریق به طور عمده اقدام می نمایند. لازم به ذکر است که مراکز مورد نظر در شهر های متعددی وجود دارند که قیسی را به طور فله و بسته بندی در بازار ها ارائه می دهند تا فروشگاه ها بتوانند محصولات را به دست مصرف کنندگان برسانند.

افرادی که در بازار ها به دنبال خرید قیسی ها هستند با مراجعه به فروشگاه های معتبر می توانند بهترین ها را خریداری کنند و در بسیاری از مجالس و دورهمی ها استفاده کنند.

لیست قیمت عمده قیسی

لیست قیمت عمده قیسی انواع قیسی در بازار های کشورمان عرضه می شود تا مشتریان بنا به نظر خود آن ها را تهیه کنند. با این وجود شاهد لیست هایی از قیمت عمده محصولات هستیم که کمک بسیاری در انجام معاملات می کند.

لیست های مورد نظر بالاترین و پایین ترین نرخ ها را در دسترس خریداران قرار می دهد تا بتوانند بر این اساس خریدی مطلوب را انجام دهند. لیست ها را شرکت های تولید کننده تعیین می کنند و در این زمینه ویژگی های محصولات را مد نظر قرار می دهند.

مهم ترین ویژگی که در قیمت ها تاثیر گذار است بسته بندی ها هستند که در نگاه اول به چشم خریدار می آید و می تواند در انتخاب آن ها تاثیر بسیار بگذارد.

قیمت عمده قیسی با قیمت جزیی آن ها تفاوت بسیار دارد و اغلب به صورت عمده محصولات با نرخ ارزان تری ارائه می گردد. مشتریانی که قصد تهیه قیسی ها را دارند به فروشگاه های آنلاین می توانند مراجعه کنند و از این طریق در زمانی کوتاه تولیدات مورد نظر را با توجه به مشخصاتی که دارند انتخاب کنند و سفارش دهند.

بازار بزرگ قیسی در ایران

بازار بزرگ قیسی در ایرانبازار بزرگ قیسی را در شهر های متعددی از کشورمان می توان جست و جو کرد. زیرا این محصولات با توجه گسترده مشتریان مواجه است که در بازار قیسی در دسترس خریداران قرار می گیرد.

تامین کننده قیسی محصولات مورد نظر را بیشتر به صورت بسته بندی شده به دست مشتریان می رساند. زیرا اکثر خریداران به رعایت نکات بهداشتی در مورد محصولات خوراکی اهمیت بسیار می دهند.

فروشگاه های خشکبار فروشی در سراسر ایران وجود دارد که این محصولات را در زمره دیگر خشکبار ها در دسترس متقاضیان قرار می دهد تا افراد بتوانند به راحتی آن ها را به طور کلی و جزیی تهیه کنند.

لازم به ذکر است که قیمت کلی و جزیی با همدیگر فرق دارد و اکثر خریداران برای این که محصولاتی ارزان تر تهیه کنند دست به معاملات کلی در بازار بزرگ قیسی می زنتد.

بهترین مارک قیسی در بازارهای داخلی

بهترین مارک قیسی در بازارهای داخلیمارک های بسیاری قیسی را در بازار ها ارائه می دهد زیرا این مارک ها با فروش محصولات به دنبال سود های کلان هستند. قیسی درجه یک با مارک های متفاوت هستند که هر کدام از آن ها با قیمت خاصی در دسترس قرار می گیرند.

بهترین مارک قیسی محصولاتی بسته بندی شده را در فروشگاه های آنلاین به نمایش می گذارد تا مشتریان بتوانند در زمانی کوتاه محصولات مورد نظر را انتخاب و خریداری کنند.

شرکت های تولید کننده زردآلو ها را در نمونه های مرغوب و عالی به وسیله دستگاه های پیشرفته خشک می کنند و تمامی نکات بهداشتی را رعایت می کنند تا مشتریان بتوانند آن ها را در نمونه های باکیفیت و عالی خریداری کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما