صادرات کشمش تیزابی | مرکز تولید و توزیع آن در کشور

صادرات کشمش تیزابی به کشورهای دیگر از ایران در حال انجام می باشد. با توجه به این که کشور ایران بزرگترین تولید کننده کشمش محسوب می شود نمونه های مختلفی از کشمش را تولید می کند. در کل سه نوع کشمش در ایران تولید می شوند که عبارتند از:

 • کشمش تیزابی
 • کشمش آفتابی
 • کشمش انگوری

آیا می دانید مرکز تولید کشمش در ایران کجا می باشد؟ در واقع شهرهای مختلفی از کشور سابقه چندین ساله در تولید انواع کشمش دارند. اما در رابطه با کشمش تیزابی بیان چند نکته ضرورت دارد. همانگونه که می دانید کشمش از خشک کردن انگور به روش های گوناگون تولید می شود. یکی از روش های تولید کشمش، آغشته کردن انگورها به تیزاب است. اما تیزاب چیست؟ تیزاب یک محلول قلیایی مجاز می باشد که با استفاده از آن پوست اگورها نازکتر شده و زودتر خشک می شوند. انگورهای تیزابی رنگی روشن دارند.

صادرات کشمش تیزابی | مرکز تولید و توزیع آن در کشور

صادرات کشمش تیزابی به خاورمیانه

صادرات کشمش تیزابی به خاورمیانه

خواص آنتی اکسیدانی کشمش امروزه قابل توجه عموم واقع شده است. کشمش ها یک محصول غذایی هستند که می توان آن ها را در غذا و یا به صورت خام مصرف نمود. بازار کشمش تیزابی از پر رونق ترین بازارهای فروش کشمش است. از جمله کشورهایی که صادرات و تجارت کشمش تیزابی به آن کشورها انجام می شود خاورمیانه می باشد. از جمله خواص کشمش تیزابی می توان موارد زیر را نام برد:

 • منبع غنی از ویتامین D و B
 • جلوگیری از فساد دندان
 • تقویت اعصاب
 • خوشبو کننده دهان
 • کاهش استرس
 • جلوگیری پوکی استخوان
 • و…… 

صادرات کشمش تیزابی در دو نوع دانه دار و بی دانه به کشورهای خاورمیانه انجام می شود. این نوع کشمش ها در رنگ های زرد تا مایل به قهوه ای در بازار موجود می باشد. کشمش های تیزابی دارای سطحی چرب و براق هستند. انواع کشمش تیزابی در مرکز خرید آن در نازلترین قیمت عرضه می شوند. 

سفارش عمده کشمش تیزابی

سفارش عمده کشمش تیزابی

آیا سفارش کشمش تیزابی به صورت عمده از کارخانه تولیدی کشمش تیزابی در کشور ایران امکان پذیر است؟ آیا می دانستید که مصرف متوالی کشمش باعث کاهش کلسترول خون می شود؟ در کشور ایران خرید عمده کشمش تیزابی به صورت مستقیم و با قیمت مناسب از کارخانه های تولیدی امکان پذیر می باشد. معمولا کشمش ها را در بسته بندی های کارتنی عرضه و به فروش می رسانند. سفارش عمده این محصول مزایای خوبی دارد. یکی از این مزایا قیمت پایین آن است. عرضه کشمش تیزابی در سراسر کشور انجام می شود. اکثرا برای تهیه کشمش های تیزابی از انگور سبز استفاده می شود. انگورها پس از خشک شدن با استفاده از تیزاب تغییر رنگ می دهند و به رنگ طلایی خود را نشان می دهند. در مرکز خرید کشمش تیزابی علاوه بر خرید کیلویی این نوع کشمش می توانید آن ها را در حجم دلخواه خود به صورت عمده سفارش دهید. 

مراکز معتبر توزیع کشمش تیزابی صادراتی به سراسر کشور

مراکز معتبر توزیع کشمش تیزابی صادراتی به سراسر کشور

وجود مراکز معتبر توزیع و فروش کشمش تیزابی صادراتی در سراسر کشور باعث شده است که این نوع کشمش ها را به نقاط دور دست نیز پخش کنند. در این مراکز می توان خرید انواع کشمش تیزابی را به راحتی انجام داد. اما قیمت جهانی کشمش تیزابی برای انواع صادراتی آن چگونه تعیین می شود؟ تولید کنندگان کشمش با در نظر گرفتن شرایط تولید کشمش ها در نمونه های مختلف و همچنین هزینه جابه جایی و انتقال کشمش ها به دیگر کشورها هزینه و قیمت این نوع کشمش ها را برآورد می کنند. ایران دارای مراکز معتبر توزیع انواع کشمش می باشد. کشورهای خارجی می توانند به آسانی با این مراکز ارتباط برقرار کرده و سفارشات خود را نسبت به خرید کشمش تیزابی ثبت نمایند. در این مراکز قیمت ها به روز می باشند. 

قیمت کشمش تیزابی با کیفیت

قیمت کشمش تیزابی با کیفیت در چه صورت می توان کشمش تیزابی با کیفیت را از نوع بی کیفیت تشخیص داد. در اصل کشمش های تیزابی درجه یک تازه بوده و پوست آن ها چرب و براق بوده که هر مشتری به راحتی با دیدن آن نوع با کیفیت را تشخیص خواهد داد. کشمش تیزابی با کیفیت و مرغوب تولید ملایر را می توانید در فروشگاه های معتبر و مراکز عرضه خشکبار تهیه کنید. خرید بدون واسطه مستقیم از کارخانه و ارسال رایگان کشمش های تیزابی در ایران میسر می باشد. کشمش های تیزابی دارای بسته بندی های مناسبی بوده و به صورت فله ای نیز توزیع می شوند. یکی از بهترین سوغاتی های شهر ملایر کشمش تیزابی درجه یک آن می باشد که بسیار معروف است. قیمت کشمش های تیزابی درجه یک و با کیفیت را می توانید به صورت روزانه از نمایندگی فروش آن در سراسر کشور دریافت کنید. قیمت این نوع کشمش در شهرهای مختلف، گوناگون می باشد. 

عمده فروشی کشمش تیزابی ارزان قیمت

عمده فروشی کشمش تیزابی ارزان قیمتکشمش تیزابی نصف قیمت و ارزان توسط عمده فروشی های سراسر کشور به فروش می رسد. آیا می دانید در 100 گرم کشمش تیزابی چه مقدار فیبر موجود است؟ طبق آزمایشات محققان در این مقدار کشمش تیزابی، 7/3 گرم فیبر موجود است. افرادی که می خواهند وزن بدن خود را کاهش دهند بهتر است از این نوع کشمش مصرف کنند زیرا چربی خون را به سرعت کاهش می دهد. عمده فروشی ها آماده پذیرش سفارشات از هر ارگانی برای خرید کشمش تیزابی هستند. این کشمش ها را به نرخ عمده و قیمتی ارزان در عمده فروشی ها عرضه می کنند. عمده فروشی ها پخش کشمش تیزابی را با نازلترین قیمت به نقاط مختلف کشور نیز انجام می دهند. علاوه بر عمده فروشی ها، فروشگاه هایی در کشور وجود دارند که در زمینه خرید و فروش خشکبار فعال بوده و انواع کشمش ها را به مشتریان ارائه می دهند. 

ارائه کننده انواع کشمش تیزابی درجه یک صادراتی

ارائه کننده انواع کشمش تیزابی درجه یک صادراتی کشمش تیزابی در رنگ های مختلف در بازار خشکبار ایران دیده می شود. ارائه کننده انواع کشمش تیزابی بهترین نمونه های این نوع کشمش را به عنوان کشمش درجه یک صادراتی عرضه می کند. قیمت کشمش تیزابی درجه یک صادراتی نسبت به انواع عادی این کشمش متفاوت است. انواع کشمش های تیزابی که توسط این ارائه کننده عرضه می شود عبارت است از:

 • کشمش تیزابی دانه دار
 • کشمش تیزابی بی دانه
 • کشمش تیزابی ریز
 • کشمش تیزابی درشت

کشمش تیزابی را بدون واسطه با مناسب ترین قیمت از کارخانه و باغات می توان خریداری نمود کافی است با یکی از عرضه کنندگان این محصول ارتباط برقرار کنید. معمولا کشمش های تیزابی در درجه کیفی 1 و 2 در بازار ارائه می شود. کشمش تیزابی درجه یک مخصوص صادراتی در بسته بندی های کارتونی در وزن های 5 و 10 کیلو می باشند. 

فروشگاه کشمش تیزابی ایرانی و وارداتی

فروشگاه کشمش تیزابی ایرانی و وارداتیفروشگاه معتبر کشمش تیزابی انواع کشمش های ایرانی و وارداتی را برای تمامی هموطنان عرضه می کند. کشمش تیزابی با درجه کیفی متفاوت در رنگ های زرد و مایل به قهوه ای در این فروشگاه موجود می باشد. این نوع کشمش ها را پس از خرید باید در جای خشک و خنک نگهداری کنید. در این فروشگاه بهترین مارک کشمش تیزابی با قیمت مناسب عرضه می شود. هر نوع از کشمش های تیزابی ایرانی و وارداتی دارای بسته بندی های بهداشتی هستند. قیمت کشمش های تیزابی بر روی بسته آن ها درج شده است اما قیمت کشمش های وارداتی را باید در هنگام خرید از فروشنده بپرسید. در این فروشگاه انواع برند کشمش تیزابی و دیگر انواع کشمش وجود دارد که عبارتند از:

 • کشمش شهدانه
 • کشمش سالار
 • کشمش تاک
 • کشمش خلیل آباد
 • کشمش پاک
 • و…. 

تولیدی انواع کشمش تیزابی صادراتی

تولیدی انواع کشمش تیزابی صادراتیدر تولیدی های انواع کشمش، کشمش های تیزابی صادراتی درجه اعلا و مرغوب جهت صادرات به کشورهای مورد تقاضا تولید و بسته بندی می شود. رعایت استاندردهای تولید کشمش ضرورت داشته و تمامی تولید کننده های کشمش تیزابی صادراتی موظف به رعایت آن هستند. برای تولید محصولی مرغوب امروزه در کارخانه ها از مجهزترین سیستم ها استفاده می شود. کشمش های تیزابی صادراتی باید به دور از هر گونه آفت بوده و کاملا سالم باشند. اگر به دنبال کسب و کار موفقی هستید ترجیح می دهیم تجارت کشمش را آغاز کنید. برای انواع کشمش ها متقاضیان زیادی وجود دارد. با مراجعه به تولیدی های کشمش، می توانید کشمش تیزابی صادراتی را با نرخ ارزان تری خریداری کنید. صادراتی بودن کشمش تیزابی باعث شده است این کشمش یک محصول اقتصادی در کشور شناخته شود. 

خرید و فروش کشمش تیزابی با بهترین قیمت

خرید و فروش کشمش تیزابی با بهترین قیمتآیا می دانید در کدام مراکز کشمش های تیزابی با بهترین قیمت خرید و فروش می شوند؟ کشمش های تیزابی چه تفاوتی با دیگر انواع کشمش تولید شده در کشور را دارند؟ در کشور مراکز و فروشگاه های خشکبار معتبری وجود دارند که شما مشتریان عزیز به راحتی می توانید در آن ها کشمش های تیزابی با کیفیت را در بهترین قیمت ها خریداری نمایید. تجارت یا همان خرید و فروش کشمش تیزابی در کشور به دلیل اینکه دارای قیمت مناسب تری نسبت به دیگر کشمش ها دارد بسیار پر رونق می باشد. از تفاوت های دیگر کشمش تیزابی نسبت به دیگر کشمش ها نحوه خشک کردن آن است. همچنین رنگ کشمش تیزابی یکی دیگر از تفاوت های آن نسبت به انواع کشمش می باشد. نمایندگی های فروش کشمش ها در کشور آماده ارائه خدمات به تمامی مشتریان می باشند. 

تامین کننده کشمش تیزابی در کشور

تامین کننده کشمش تیزابی در کشور تامین کننده یا تامین کنندگان انواع کشمش در ایران کدامند؟ در کشور ایران کشمش در ارقام مختلفی توسط شرکت های مختلفی تولید می کنند. از جمله کشمش هایی که در ایران تولید می شوند عبارتند از: انگوری، آفتابی، تیزابی و مویز. شما در هر کجای ایران که هستید می توانید برای خرید بهتر و ارزان تر کشمش تیزابی با تامین کننده آن ارتباط برقرار کنید. کشمش در هر نوعی که باشد خواص بسیار مفیدی داشته و به دلیل داشتن ویتامین های گوناگون خوردن آن توسط پزشکان توصیه می شود. کشمش علاوه بر داشتن ویتامین خواص دیگری نیز دارد. از جمله این ویژگی ها می توان موارد زیر را نام برد:

 • نیرو بخش
 • جلوگیری از آلزایمر
 • ضد درد
 • افزایش دهنده قوای جنسی
 • کاهش کلسترول
 • ضد باکتری
 • ضد سرطان
 • کاهش عفونت های لثه
 • کاهش افسردگی ها

تعداد زیادی از تامین کننده کشمش تیزابی در کشور وجود دارند که خدمات مناسبی را در زمینه عرضه این محصول ارزشمند به هموطنان ارائه می کنند. 

مشخصات کشمش تیزابی درجه یک

مشخصات کشمش تیزابی درجه یک طرز تهیه کشمش تیزابی در کیفیت بالا به این گونه است که کشمش ها را با استفاده از محلول قلیایی به نام تیزاب خشک می نمایند. پس از خشک شدن این کشمش ها اگر درجه کیفی بالایی داشته باشند به آن ها کشمش تیزابی درجه یک گفته می شود. از مشخصات کشمش تیرابی درجه یک می توان به رنگ زرد و روشن آن اشاره کرد. از دیگر مشخصات این کشمش می توان سطح چرب آن را نیز بیان نمود. براق بودن پوست کشمش تیزابی از دیگر مشخصه های آن می باشد. ملاک مناسب تشخیص کشمش تیزابی از دیگر کشمش ها در بازار در نظر گرفتن سطح چرب و براق آن است. به دلیل استفاده از تیزاب برای تهیه کشمش تیزابی، کیفیت آن کمتر از کشمش های دیگر است. مصرف زیاد این نوع کشمش توصیه نمی شود. اما کشورهای خارجی سفارشات زیادی را برای خرید این نوع کشمش از ایران ثبت می نمایند.  

خریدار کشمش تیزابی نصف قیمت

خریدار کشمش تیزابی نصف قیمتآیا خریدار کشمش تیزابی با کیفیت برای خرید این نوع کشمش قیمت ها را می سنجد؟ کشمش تیزابی ارزان قیمت ممکن است درجه کیفی بسیار بالایی نداشته باشد اما توسط دلالان به عنوان درجه یک معرفی می شود. پس باید این موضوع را مورد بررسی قرار داد. شما می توانید کشمش های تیزابی درجه یک را از روش هایی که قبلا ذکر شد از نوع نامرغوب تشخیص دهید. افرادی نیز هستند که به دنبال کشمش تیزابی با نصف قیمت خرید می باشند. این فروشنده ها کشمش تیزابی ارزان قیمت را به صورت فله ای تهیه می کنند. خریداران کشمش تیزابی معمولا این نوع محصول را به صورت مستقیم از کارخانه ها با نصف قیمت خریداری می کنند و پس از بسته بندی مناسب آن ها را با کمی تفاوت قیمت به فروش می رسانند. این راهی برای کسب و کار و درآمد می باشد. 

بزرگترین کشور وارد کننده کشمش به ایران

بزرگترین کشور وارد کننده کشمش به ایرانیا با وجود اینکه کشور ایران خود یکی از بزرگترین تولید کننده های کشمش است، واردات کشمش از کشورهای دیگر به این کشور نیز انجام می شود؟ بزرگترین کشور وارد کننده کشمش به ایران چه کشوری است؟ با توجه به تولید حجم بالای کشمش در ایران وجود شرایط خاصی باعث شده است که نوعی از کشمش که به آن مویز گفته می شود از کشورهای افغانستان و ازبکستان وارد کشور شوند. البته واردات این محصول به کشور کمتر از حجم تولید شده در خود کشور می باشد. واردات کشمش از طریق بازرگانی ها صورت می گیرد. کشمش های وارداتی دارای تنوع در کیفیت می باشند. معمولا کشمش سیاه مویز از این دو کشور وارد ایران می شود. برای خرید این نوع کشمش ها به صورت عمده می توانید به بازرگانی ها مراجعه کرده و یا به صورت اینترنتی خرید خود را انجام دهید. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما