نمایندگی فروش عمده کشمش درجه یک

کشمش از محصولات تغذیه ای رایج در میان افراد و مصرف کنندگان ایرانی ست که برای عرضه آن نمایندگی های بسیاری دست به کار شده اند تا بتوانند محصولی متناسب با نیاز های روز را روانه مشتریان داشته و بتوانند در این مسیر خدمات مفیدی را از خود به نمایش بگذارند.

از همین رو اگر قصد خرید عمده کشمش را دارا می باشید، می توانید به راحتی و فی الفور به سفارش کشمش در هر مقداری که به آن نیازمند می باشید پرداخته و این محصول را در نهایت مرغوبیت و تازگی تحویل بگیرید.

موضوع دیگری که باید به آن پرداخت این است که فروش عمده کشمش در نمایندگی ها به روش های گوناگون امکان پذیر است و مشتریانی که قصد خرید آن را دارند، می توانند از خدمات گسترده ای بهره مند شوند. این محصولات با قیمت های متفاوتی عرضه می شود.

از جمله دغدغه های نمایندگی فروش کشمش ها و بطور کل، فروشگاه هایی که خشکبار هم در کنار محصولاتشان عرضه می کنند، این است که حتی الامکان بتوانند خشکبار با کیفیت و در عین حال ارزان تری را برای فروشگاه خود فراهم کنند. این دغدغه درست است، زیرا کشمش یکی از مواد غذایی مصرفی و تا حدودی اساسی برای مردم است و این یک انتظار به جا و درست است که بخواهند از یک محصول تمام عیار بهره مند شوند.

نمایندگی فروش عمده کشمش درجه یک

ویژگی های کشمش درجه یک و عوامل تاثیرگذار در فروش آن

ویژگی های کشمش درجه یک و عوامل تاثیرگذار در فروش آن

کشمش انواع مختلفی دارد که هر مدل آن مشتری خاص خودش را جذب می کند. کشمش ها از این جهات با هم تفاوت‌ هایی را دارا می باشند:

 1. از نظر نوع انگور
 2. و هم در نحوه فرایند خشک شدن آن ها

چون در اثر خشک شدن انگور، قند‌ آن تقریباٌ به‌صورت کاراملی در می‌ آید، رنگ کشمش از رنگ خود حبه‌ انگور تیره‌ تر می‌شود.

اما باید بیان داشت که:

 • هر یک از کشمش های عرضه شده به بازار، دارای درجات مختلفی از کیفیت می باشند.
 • که این موضوع باعث شده تا برخی از کشمش ها به عنوان کشمش درجه یک در بازار فروش مورد رد و بدل بین فروشندگان و خریداران قرار گیرند.
 • و برخی دیگر از این محصولات نیز به عنوان کشمش های معمولی و یا متوسط، دارای عرضه و تقاضای مختص به خود باشند.

اینطور گفته می شود که انواعی از کشمش درجه یک دارای یک سری مشخصه های مختص به خود می باشند که از میان آن ها می توان به تعدادی از موارد اشاره کرد. مانند:

 • کشمش های درجه یک دارای هیچ نوع لکه یا سیاهی هایی بر روی سطح پوست خود نیستند.
 • چروک و یا پیری بر روی این کشمش ها وجود ندارد.
 • رنگ شفاف تری را دارا می باشند.
 • قیمت بیشتری را نسبت به کشمش های درجه پایین تر شامل می شوند.

طبیعی است که هر چقدر کیفیت و قیمت کشمش مناسب تر باشد، مصرف آن به مراتب بیشتر می شود و با ایجاد نیاز مصرف به کشمش در مردم و پاسخگویی مناسب به آن، قدرت رقابت فروشگاه ها افزایش می یابد.

از این رو چون کشمش جزء مواد غذایی پرمصرف محسوب می شود، لذا فروشگاه های فروش  و عرضه کشمش و حتی عمده فروشان آن نیز، در صدد تهیه ارزان تر و در عین حال با کیفیت تر آن هستند.

نمایندگی ها از کجا باید خشکبار مناسب تر تهیه نمایند؟ واضح است که مکان های خاصی در گذشته بوده اند که کسبه، کالاها و مواد مورد نیازشان را از آنجا تهیه می کردند. اما با ورود اینترنت به کشور و نفوذ روز افزون آن در میان مردم، نحوه دیگری از فروش راه اندازی شده است که به فروش اینترنتی معروف است.

فروش عمده کشمش

بسته به سفارش مشتری به منظور جلا دادن کشمش و باقی ماندن رطوبت به محصول مقداری روغن زده می شود. سپس کشمش توزین و بسته بندی می شود.

در این بخش می خواهیم نکاتی را در خصوص بسته بندی کشمش بیان نماییم:

 • بهتر است کشمش را در کارتن ها و جعبه های مقوایی که سطح داخلی آن از یک لایه کاغذ مومی پوشیده شده بسته بندی کرد.
 • در بسته بندی بهتر است از جعبه هایی با ظرفیت مناسب استفاده نمود.
 • قبل از بسته بندی حتما باید مرحله ی دم گیری انجام شده و کشمش های وارده جدا شوند.
 • برای صادرات و حمل و نقل های طولانی باید از جعبه های مناسب و مواد ضدعفونی کننده برای حفظ کیفیت و ماندگاری محصول استفاده شود.

گفتنی است که فروش بهترین کشمش ها که از تمامی مراحل بسته بندی ذکر شده به خوبی عبور کرده اند از طریق این سایت به صورت عمده انجام شده و بنا براین خرید اینترنتی کشمش برای هر یک از خریداران به بهترین شکل فراهم آمده است.

خرید عمده کشمش

خرید عمده کشمش

کشمش از ارزاق غذایی بسیار پر مصرفی است که همه افراد و مصرف کنندگان ایرانی به خوبی با آن آشنا هستند.
این محصول با به همراه داشتن طعم و مزه ای دلخواه توانسته سهم بسیاری از سفره های ایرانی را از آن خود ساخته و بسیار مورد توجه قرار گرفته است.
علاوه بر اهمیت کشمش در جریان مصرف، باید ذکر کرد که این محصول به یکی از محصولات مناسب جهت تجارت و فروش تبدیل شده و همین موضوع باعث افزایش تجارت کشمش در انواع این بازار ها شده است:

 1. بازار داخلی
 2. بازار خارجی

طبعاٌ افزایش تجارت و فروش برخاسته از افزایش تقاضا برای محصول است که این موضوع در مورد کشمش مصداق پیدا کرده است.
در نتیجه می توان گفت که درخواست های خرید به دو صورت کلی در بازار خرید کشمش موجب شده تا فروش آن بیش از پیش انجام شده از این رو هم تامین نیاز را برای خریداران و هم افزایش سود و درآمد را برای فروشندگان و تاجران به وجود آورد:

 1. خرید جزیی کشمش برای مصارف خانگی
 2. خرید عمده کشمش به منظور فروش در مراکز عرضه کننده

تامین کننده کشمش در ایران

تامین کننده کشمش در ایران

با افزایش تقاضای موجود از محصول کشمش، همه مراکز پخش و تامین در تلاش هستند تا بتوانند واکنش های به موقع و مناسبی را به این تقاضا ها نشان دهند، که این واکنش ها به این اشکال در بازار نمود پیدا کرده است:

 • پخش محصول توسط نمایندگی پخش کشمش
 • فروش کشمش توسط فروشگاه ها و مراکز فروش

اگر تامین کنندگان کشمش نتوانند پخش عمده کشمش را به خوبی و یا در زمان مناسب انجام دهند، با مشکلات عدیده ای در حوزه خرید و فروش این محصول مواجه خواهیم بود که البته تا کنون با اقدام درست و به جایی که از سوی هر یک از تامین کنندگان کشمش در بازار پخش و فروش صورت گرفته است، خوشبختانه مشکلاتی در راستای توزیع محصول مورد نظر در بازار رخ نداده است.

پس اگر درخواست های خرید را برای کشمش به مراکز مرتبط با آن روانه می دارید و از دریافت های به موقعی نیر برخوردار می گردید، بدانید که همه این امور را مرهون تلاش بی وقفه تامین کنندگان هستید که اجازه نمی دهند تا مشکلی در جهت رفع نیاز شما به وجود بیاید.

فروشنده کشمش ارزان قیمت

فروشنده کشمش ارزان قیمتشاید بسیاری از خریداران حتی خریداران عمده تصور کنند که در شرایط بازار کنونی دسترسی به کشمش ارزان قیمت کار چندان راحتی نباشد و یا اصلاٌ این موضوع امکانپذیر نباشد. اما باید گفت این تصور ناشی از یک باور اشتباه است که از گفتار های زیاد دیگران در ذهن به وجود آمده که دسترسی به محصول ارزان حتی کشمش در بازار وجود نخواهد داشت.

لازم است بدانید که هنوز هم می توان کشمشی مرغوب و ارزان قیمت را سفارش و تهیه نمود. به شرط این که از راه درستی وارد شوید؛ نه یک راه معمول و همیشگی!
شاید این سوال برایتان به وجود آید که راه درست برای تحقق این امر چیست؟!

در پاسخ به این سوال می توان به صراحت گفت:

 • شما تنها و تنها توسط فروشندگان مجاز در این سایت می توانید با وجود شرایط نابسامان بازار کنونی، هنوز هم کشمش را با قیمتی مناسب و مقرون به صرفه سفارش و خریداری نموده.
 • و هم چنین محصولاتی کاملاٌ تازه و درجه یک را برای خود دریافت نمایید.

خریداران با کیفیت ترین کشمش تولید شده در کشور

خریداران با کیفیت ترین کشمش تولید شده در کشورتوسط تلاش های شبانه روزی هر یک از انواع شرکت توزیع کشمش در کشور، روزانه مقادیر گسترده ای از کشمش با کیفیت بالا در سطوح بازار مورد پخش و سپس فروش قرار می گیرند که با یک اشاره از سوی شما، فروشندگان می توانند کشمش هایی متناسب با انتظاراتتان را به شما تحویل نمایند.

اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که مراجعه به هر مرکز فروشی شاید بتواند یک محصول با کیفیت را نصیبتان گرداند، اما دسترسی به یک محصول قیمت مناسب به این راحتی ها هم شدنی نیست!
پس اگر سعی کنید فقط درخواست های خرید عمده کشمش را از نماینده فروش کشمش به ثبت رسانید، می توانید در عین این که کشمش های با کیفیتی خریداری می کنید، از قیمت مناسب تر آن ها نسبت به بازار نیز بهره های لازم را ببرید.

کیفیت بالای کشمش به چه عواملی بستگی دارد؟

کیفیت بالای کشمش به چه عواملی بستگی دارد؟کشمش از محصولات بسیار دلچسبی است که ترکیبی از ظاهر خوب و طعم خوشایند را دارا می باشد.
البته این ظاهر و طعم خوب در هر نوع کشمشی دیده نمی شود، بلکه این تنها کشمش های با کیفیت هستند که از این ویژگی های مفید بهره برده اند.

پس اگر می خواهید بدانید که کیفیت بالای کشمش به چه عواملی بستگی دارد؛ توجه به همین نکات می تواند شما را به محصول مورد نظر برساند.

هم چنین اگر می خواهید به کشمش با کیفیت هر چه سریع تر و به عبارتی هر چه کوتاه تر دسترسی پیدا کنید، این مرکز فروش که زیر نظر نمایندگی های مجرب و کارکشته است و جزو فروشگاه معتبر کشمش محسوب می شود، می تواند شما را به هدف مورد نظر نائل سازد.

تولید کننده کشمش مرغوب صادراتی

تولید کننده کشمش مرغوب صادراتیایران از جمله کشور هایی است که از لحاظ شرایط تولید کشمش در وضعیت مناسبی قرار دارد. یعنی چه از نظر آب و هوایی و چه از منظر های دیگر می توان توان تولید عمده کشمش را از برخی مناطق آن متوقع بود.
به طور مثال می توان تاکستان را نام برد که از مراکز اصلی تولید و توزیع کشمش به بازار کشور به شمار رفته و محصولاتی کاملاٌ عامه پسند را به بازار عرضه داشته است.

در خصوص تاکستان، مرکز تولید انگور و کشمش می توان این موارد را ذکر کرد:

 • به عنوان اولین تولید کننده کشمش در کشور شناخته می شود.
 • کشمش های عرضه شده از این مرکز، دارای کیفیت مورد قبولی هستند.
 • سهمی بزرگ در صادرات کشمش ارزان به سایر بازار های جهانی را داراست.
 • تولیدات انبوهی از کشمش را هر ساله عرضه می دارد.
 • یکی از رقیبان قوی کشمش در مقایسه با تولید کنندگان کشمش در سطح دنیا به حساب می آید.

پخش عمده کشمش به سراسر کشور

پخش عمده کشمش به سراسر کشورخوشبختانه با تولیدات انبوه و فراوانی که از کشمش در مناطق گوناگون ایران صورت می پذیرد، دیگر مشکلی در جهت تامین این محصول چه در بازار داخلی و چه در بازار های جهانی وجود ندارد و همین موضوع ایران را به یکی از عرضه کنندگان عمده کشمش در کل دنیا تبدیل کرده است.
در نتیجه این امر است که شما می توانید انواعی از کشمش های متنوع که به راحتی توسط مراکز پخش عمده به سراسر کشور ارسال شده و سپس در جریان مبادلات تجاری گسترده قرار می گیرند را مشاهده فرمایید.

اما انواعی از کشمش ها که توسط مراکز پخش در قسمت های مختلف بازار وارد شده و مورد عرضه و تقاضا در سطوح مختلف قرار می گیرند، این عنوان ها را به خود اختصاص داده اند:

 • کشمش آفتاب خشک
 • کشمش سایه خشک
 • کشمش پلویی
 • کشمش تیزابی
 • کشمش مویز
 • کشمش سبز
 • کشمش انگوری

جالب است بدانید که خواص کشمش حاصل از هر یک از انواع مورد نظر به حدی بالا ست که اصلاٌ از آن می توان به عنوان یک داروی طبیعی و بسیار سالم یاد کرد.

صادرات کشمش به قیمت کارخانه

صادرات کشمش به قیمت کارخانهصادرات کشمش یکی از رایج ترین و پر رونق ترین نوع صادرات در کشور ما تلقی می شود.
طبیعی است که با مصرف عمده ای که از این محصول در این زمینه ها به عمل می آید، فروش آن هم بالطبع در ابعاد داخلی و جهانی با روند رو به رشد و مثبتی همراه می باشد:

 1. مصرف کشمش در زمینه تغذیه ای
 2. مصرف کشمش در زمینه دارویی

اما به منظور ایجاد یک صادارت بهینه از محصول مورد نظر، برخی از مراکزی که در حوزه صادارات فعالیت می کنند، امکاناتی را برای این امر فراهم آورده اند که صادرات کشمش به قیمت  کارخانه منجر شده است.
یعنی صادارت انواعی از کشمش با قیمت تولید و مستقیم انجام شده و بدین ترتیب حتی مشتریان خارجی هم می توانند خرید های مقرون به صرفه ای را برای خود رقم بزنند.

در نتیجه می توان شاهد این نتایج شگفت آور در جریان صادارت کشمش بود:

 • افزایش مشتریان خارجی
 • افزایش میزان صادرات کشمش
 • افزایش درآمد های ارزی
 • هم چنین گسترش روابط تجاری بین کشور ها

مرکز فروش کشمش به صورت عمده

مرکز فروش کشمش به صورت عمدهعلاوه بر مراکز فروش حضوری که اقدام به توزیع و فروش کشمش به صورت عمده نموده اند، شاهد انجام این امر توسط برخی از مراکز عرضه آنلاین کشمش نیز هستیم. یعنی با این وجود هر تقاضایی که برای خرید عمده کشمش در اقصی نقاط ایران و جهان وجود داشته باشد، توسط این مراکز به راحتی میسر شده و بدین ترتیب تمام دشواری های ناشی از خرید حضوری برای افرادی که امکان خرید و سفارش عمده کشمش به صورت حضوری برخوردار نیستند، از میان خواهد رفت.

شما هم می توانید یکی از چند خریدار کشمشی باشید که توسط این مرکز، کشمش در دسترستان قرار گرفته و از همین رو دیگر مشکلی از جهت دوری مسافت جهت تامین عمده کشمش وجود نخواهد داشت.
ضمن این که خواهید توانست از محصولی کاملاٌ مطمئن و بی عیب و نقص بهره مند شده و هم چنین از تخفیفات فوق العاده ای برخوردار گردید.

عرضه کننده کشمش با مناسب ترین قیمت

عرضه کننده کشمش با مناسب ترین قیمتمرکزی که در پیش رویتان قرار گرفته است، به عنوان یکی از بهترین مراکزی به شمار می رود که به عرضه کشمش قیمت مناسب به انواع مشتریان و خریداران پرداخته است و تجارب موفقی از خرید و فروش کشمش را به ثبت رسانده است.

مطمئناٌ این مرکز به مانند خیلی از مراکز دیگر می توانست سود بیشتر را بر همه چیز ترجیح دهد!
اما وجدان بالای کاری و نیز مسئولیت پذیری لازم در وجود فروشندگان حاضر در این مرکز باعث شده تا هنوز هم بتوان کشمش را با قیمتی بهتر تهیه نمود.  چرا که در وضعیت بازار کنونی، انتظار دریافت یک محصول ارزان قیمت، شاید کمی دور از انتظار باشد.
با این وجود هم سود پایدار و هم فروش پیوسته نصیب این مرکز و فروشندگانش شده است.

واردات کشمش به کشور

واردات کشمش به کشوربا وجود این که ایران در زمینه تولید و عرضه کشمش خوش بسیار درخشیده است و دارای مراکز بسیاری جهت تولید و فرآوری کشمش می باشد و حتی تامین عمده ای از این محصول را در بخش های گسترده به انجام می رساند، اما هنوز هم ردپای کشمش وارداتی در کشور دیده می شود.
لذا انواعی از کشمش های خارجی در کنار کشمش های تولید داخل به فروش رسیده و بخاطر همین موضوع، شاهد رقابت شدیدی بین تولید کنندگان ایرانی و تولید کنندگان خارجی بر سر کشمش می باشیم.

گفتنی است که کشمش های وارداتی عرضه شده به بازار داخلی نیز مانند کشمش های ایرانی، به این دو شکل به فروش می رسند:

 1. کشمش فله
 2. کشمش بسته بندی شده

سفارش اینترنتی کشمش درجه یک ایرانی

سفارش اینترنتی کشمش درجه یک ایرانی گسترش مبادلات خرید و فروش اینترنتی موجب شده تا ردپای همه محصولات حتی کشمش را هم در مراکز عرضه کننده خشکبار که به صورت آنلاین فعالیت می کنند را ببینیم.
مبادلات تجاری حاصل از کشمش، روند رو به رشدی از خرید و فروش کشمش را در هر یک از مراکز فروش اینترنتی به وجود آورده است و حتی باعث شده تا کشمش بیش از پیش در معرض توجه خریداران جهت خرید های جزیی یا عمده قرار بگیرد.

اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که جهت سفارش و خرید کشمش به خصوص سفارشات عمده نباید دست به دامن هر فروشگاه اینترنتی ای شد، چرا که ممکن است فرصت برای سوء استفاده های بسیار به وجود آمده و کلاه بزرگی بر سرتان برود.

حتماٌ دقت داشته باشید که سفارشات عمده کشمش را تنها از مراکز فروش مجرب و در نتیجه فروشنده کشمش معتبر بخواهید تا از این نتایج برخوردار شوید:

 • جلوی ضرر های هنگفتی که ممکن است در نتیجه سهل انگاری شما برای خرید کشمش به وجود بیاید را بگیرید.
 • از محصولی سالم تر و مطمئن تر جهت خرید های خود بهره مند شوید.
 • علاوه بر این محصولی تواماٌ درجه یک و قیمت مناسب را نیز بتوانید دریافت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما